به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهرجدید امیرکبیر روز چهارشنبه مورخ ۹۷/۲/۱۸ جلسه ای در دفتر دبستان دکتر حسابی شهرجدید امیرکبیر با حضور مدیرعامل شرکت عمران تعدادی از اولیا و ریاست ناحیه یک آموزش وپرورش برگزار گردید.
در این جلسه ابتدا آقای بابایی نماینده اولیا به بیان مسائل و مشکلات مدرسه پرداختند و سپس دکتر طهماسبی ضمن خیر مقدم به میهمانان فرمودند در سال تحصیلی جدید با توجه به روند روبه افزایش ساکنین شهر قطعا جمعیت دانش آموزان در مقاطع مختلف تحصیلی دو برابر خواهد شد .

ایشان همچنین گفتند با پیگیریهای مردم در سال گذشته دوره اول متوسطه دایر شد که امیدواریم امسال با کمک آموزش وپرورش دوره دوم متوسطه نیز دایر و کیفیت آموزشی از این وضعی که هست بهتر شود و ترتیبی اتخاذ شود تا سال آینده مدارس بصورت غیر مختلط باشند و مدرسه دخترانه و پسرانه از هم جدا شوند.
جناب آقای الهیاری رئیس‌ ناحیه یک آموزش پرورش هم ضمن تشکر از زحمات مدیریت شرکت عمران ابراز داشتند که ماهم به جد پیگیرراه اندازی دومین مدرسه درشهر امیرکبیر هستیم
و در آخر هم مقرر گردید مدیر مدرسه جهت اطلاعات و آمار دانش آموزان در سال جدید نام نویسی نماید تا جهت تهیه لوازم وامکانات سریعتر اقدام شود در آخر همچنین از فضاهای آموزشی مدرسه دکتر حسابی و پروین اعتصامی بازدید به عمل آمد.

لینک کوتاه نوشته
https://amirkabir.ntdc.ir/?p=19828
کد خبر
19828