صبح امروز نشست هم‌اندیشی مدیران روابط عمومی شهرهای جدید کشور با حضور مهندس طاهرخانی (معاون وزیر و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید) و آقای نظری (مدیر کل روابط عمومی شهرهای جدید) به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد.

🔻 در ابتدای این نشست مدیرکل روابط عمومی شهرهای جدید کشور به بیان صحبت پرداخت و ضمن تبریک روز روابط عمومی به همکاران شهرهای جدید، افق‌های روابط عمومی در سال پیش رو را ترسیم نمود. تغییر و تحولات اساسی عصر ارتباطات و روابط عمومی، لزوم ارائه گزارشات به روز و دقیق به مردم، اطلاع‌رسانی مناسب حجم فعالیت‌های عمرانی شهرهای جدید، حضور فعال شهرها در بستر اینستاگرام و دریافت نظرات شهروندان و … جمله صحبت‌های مهم آقای نظری در این نشست بود.

🔻 سپس معاون وزیر راه و شهرسازی به جمع مدیران روابط عمومی شهرهای جدید اضافه شد و این روز را به تمامی همکاران تبریک گفت. مهندس طاهرخانی در ابتدا به صورت کوتاه با تمامی مدیران به گپ و گفت صمیمی پرداخت و در ادامه در سرفصل‌هایی مهم، استراتژی‌های روابط عمومی به عنوان نقش اول موفقیت یک شرکت را بیان نمود. گستردگی فضای عمومی، توجه ویژه به فضای مجازی، دریافت نظرات و پیشنهادات در این قالب صفحات اینستاگرام شهرهای جدید، رسیدگی به مشکلات مردم در بخش‌های خدمات شهری، استفاده از ابزارهای لازم و جذاب در اطلاع‌رسانی، لزوم توجه به اخلاق در مدیریت فضای عمومی و فضای مجازی و همچنین تعامل بیش از پیش با شهرداری‌ها و شوراهای شهر از جمله صحبت‌های مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید بود.

🔻 همچنین در بخشی از این نشست مدیرروابط عمومی شهر جدید بینالود به نمایندگی از سایر مدیران شهرهای جدید، بخشی از مشکلات حوزه روابط عمومی را بیان کرد و پس از جمع‌بندی موارد و مسائل مطرح شده در نشست هم‌اندیشی، این جلسه دو ساعته به پایان رسید. با توجه به اهمیت موضوع روابط عمومی در شهرهای جدید، این جلسات هر سه ماه و با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی برگزار خواهد شد.

لینک کوتاه نوشته
https://amirkabir.ntdc.ir/?p=21391
کد خبر
21391