رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید امیرکبیر ومهاجران در پیامی فرا رسیدن نهم اردیبهشت روز شوراها را تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید امیرکبیر ، در متن این پیام آمده است : "وَأَمْرُهُمْ شُورَى بَیْنَهُمْ"
اهمیت و جایگاه شوراهای اسلامی در نظام حقوقی جمهوری اسلامی منحصر به فرد بوده به طوری که این نهاد با داشتن اختیارات قانون گذاری، سیاستگذاری و همچنین برنامه ریزی نقش به سزایی در پیشبرد اهداف در جوامع ایفا می کند.
این نهاد نشان دهنده تعمیق تفکر مردم ‌سالاری دینی در جامعه و روز تاسیس شوراهای اسلامی در واقع زمینه ساز تاثیرگذاری عینی، حضور و مشارکت جدی تر مردم در اداره امورکشور است و بی تردید شوراها نقش بسزایی در تداوم حرکت رو به رشد و بالندگی جامعه داشته و حلقه ارتباطی شهروندان با حاکمیت در جامعه محسوب می شوند.

بی شک همراهی، حضور و مشارکت گسترده مردم یکی از پایه های اصلی تحقق انقلاب اسلامی و عاملی اساسی در استمرار آن بوده است و شوراها نیز با دارا بودن ماهیتی مردمی و نشأت گرفته از آرای مردم ، می توانند نقش بسزایی در تداوم و پیشرفت حرکت رو به رشد این نظام الهی و مردمی داشته باشند.
با امید به اینکه در سالی که توسط مقام معظم رهبری(مدظله العالی) به عنوان سال "جهش تولید" نامگذاری شده، تلاش و کوشش کنیم تا همچون گذشته منویات رهبر فرزانه انقلاب را نصب العین قرار داده و انشاالله توفیقات روزافزونی در خدمت به مردم شهر داشته باشیم.

لینک کوتاه نوشته
https://amirkabir.ntdc.ir/?p=21234
کد خبر
21234