رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید امیرکبیر ومهاجران درپیامی فرا رسیدن 11 اردیبهشت روز جهانی کارگر را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید امیرکبیر ، متن پیام مهندس محمود مرادی نراقی به این شرح است:

یازدهم اردیبهشت ماه روز جهانی کار و کارگر فرصتی مغتنم برای ارج نهادن از قشر سازنده و خدومی است که به فرموده امام خمینی (ره) حیات یک ملت مرهون کار و کارگر است و مقام معظم رهبری نیز آن ها را ستون اصلی تولید و خدمات رسانی در کشور دانستند که رکن اساس توسعه اقتصادی کار و تلاش مرهون آنان است.

جامعه بزرگ کارگری و تشکل های آن نیک می دانند که جایگاه و نقش کارگران این بازوان توانمند تولید و توسعه بر هیچ کس پوشیده نیست و رونق و جهش تولید به عزم راسخ این عزیزان وابسته است.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره همه شهدای والامقام کارگر، فرا رسیدن روز کار و کارگر و تقارن آن با ماه مبارک رمضان را به تمامی تلاشگران عرصه کار و تولید، گردانندگان چرخ اقتصاد و صنعت را تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدوارم در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به نام “جهش تولید” نامگذاری شده حرکت، تولید و رشد در عرصه تولیدات ملی ما به پشتوانه شما عزیزان با شتاب بیشتری ادامه پیدا کند.از خداوند متعال توفیق روز افزون، سعادت و سلامتی شما عزیزان را مسئلت مینمایم.

لینک کوتاه نوشته
https://amirkabir.ntdc.ir/?p=21279
کد خبر
21279