پیام مهندس محمود مرادی مدیر عامل شرکت عمران شهرهای جدید امیر کبیر ومهاجران به مناسبت روز جهانی قدس

❇️بسم الله الرحمن الرحمن الرحیم
روز قدس روزی است که باید در آن سرنوشت ملت‌های مستضعف معلوم شود. امام خمینی (ره)

🔺امسال نیز روز قدس فرا رسید، آخرین جمعه ماه مبارک رمضان که با دوراندیشی و تدابیر بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی برای سر دادن فریاد عدالت طلبی و حمایت همه جانبه از مردم مظلوم فلسطین نام‌گذاری و به عنوان آرمانی بزرگ در تمام جهان گسترده شد.
🔻روز قدس پاسخ به انتظار صاحبان سرزمینی است که بیش از هفتاد سال قامت رعنایش در میان خاک و خون ناشی از  جنایت‌های رژیم سفاک و غاصب اسرائیل می‌غلتد و امروز برای پاره کردن زنجیرهای اسارت به حمایت های مسلمانان عالم دل بسته تا خونی تازه به رگ های آن جاری شود.

🔺بی شک موضوع فلسطین مساله تمام جهان است و برای آزادی قدس شریف، هر مسلمان آزاده ای حمایت از آن را وظیفه خود می داند.
🔻امسال گرچه به دلیل شیوع ویروس کرونا توفیق برپایی راهپیمایی سراسری در محکومیت اقدامات رژیم غاصب صهیونیستی فراهم نیست اما افکار مسلمانان، لحظه ای از  حمایت از این ملت مظلوم و نابودی رژیم صهیونیستی غافل نیست و همگان ایمان دارند که آه قدس روزی دامان اسرائیل و همه کسانی که با آن همکاری دارند را می‌گیرد.
🔺اینجانب با نکوداشت و تجلیل از مقاومت ملت فلسطین و تعظیم به مقام والای شهدای گرانقدر راه آزادی قدس به ویژه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی امیدوارم سایه نحس این غده چرکین هرچه زودتر  از سر ملت مظلوم فلسطین کوتاه و تحقق وعده الهی برای آزادی قبله اول مسلمین جهان، اوراق این کتاب کهنه مظلومیت را مزین کند.
محمود مرادی نراقی مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید امیرکبیر

لینک کوتاه نوشته
https://amirkabir.ntdc.ir/?p=21428
کد خبر
21428